سرمایه گذاری امروز بدست آوردن روزانه تا 1.5% سود and 6% & 8% معرف جایزه

بیایید با یک برنامه شروع کنید و سود روزانه را دریافت کنید و 6٪ ارجاع مستقیم و 8٪ کمیسیون دودویی تا 100 سطح و 1٪ دودویی از 101 سطح.

روش پرداخت

امروز شروع کنید:

"قدرت را کشف کنید

Forex اختصاصی ما &

محصولات Crypto"

سود روزانه 1.5% سود روزانه

کمیسیون ارجاع مستقیم 6%

کمیسیون ارجاع دودویی 8%

کمیسیون ارجاع دودویی 1%

Asset

چرا باید با ما سرمایه گذاری کنید؟

درباره مدیریت دارایی

مدیریت دارایی ما به مدیریت صندوق های مشتری از طریق جهت دهی مناسب ، سرمایه گذاری و برنامه ریزی و فراهم آوردن بازده بالاتر به سرمایه گذار با به حداقل رساندن ریسک از دست دادن سرمایه خود در بازار فارکس و Crypto Trading می باشد. با سرمایه گذاری در مدیریت دارایی ما ، تیم حرفه ای متخصص ما با استفاده از آنها در تجارت فارکس و کریپتو سود شما را به دست می آورد ، علاوه بر این ، شما مسئولیت دریافت فقط سود پایدار را به میزان روزانه 1.5٪ دریافت خواهید کرد ، سیاست منهای در این طرح دنبال نمی شود. ، به این معنی که این طرح سود و راه حل سرمایه گذاری پایدار را برای شما در بر می گیرد.

برنامه های مدیریت دارایی ما را کاوش کنید

1

برنامه ها


چندین برنامه برای تسهیل نیازهای شما

2

ارجاع مستقیم


با مراجعه به مشتری سود کسب کنید

3

درآمدهای مرجع دودویی


سطوح مختلف برای به دست آوردن کمیسیون

100%

برنامه های منحصر به فرد

100%

پایدار و سودآور

100%

پاداش و امتیاز

مراجعه مستقیم

6% کمیسیون در مورد هر مشتری مستقیم

ارجاع مستقیم یکی دیگر از پیشنهادات هیجان انگیز از Bitfreezy است ، که در آن هر زمان که معرفی می کنید یا یک سرمایه گذار جدید را در سیستم عامل معرفی می کنید ، کمیسیون دریافت خواهید کرد. بنابراین ، هرچه سرمایه گذار جدید بیشتری کسب کنید ، کمیسیون بیشتری دریافت خواهید کرد.

برنامه ارجاع دودویی

8% کمیسیون برای 100 سطح اول

1% کمیسیون از سطح 100 و غیره

کمیسیون ارجاع دودویی سیستمی است که به جای سرمایه گذاری شما برای بدست آوردن سود اضافی طراحی شده است. در این سیستم ، کمیسیون با توجه به سطح هر مشتری ارجاع شده شما که در آن ساکن هستید توزیع می شود. درصد کمیسیون از سطح به سطح دیگر متفاوت است.

بسته های سرمایه گذاری

سرانجام ، شما به فرصت سرمایه گذاری که برای اطمینان ، امنیت و سیستم منظم فوق العاده ثروت ساخته شده است ، دسترسی دارید. ما شما را به سرمایه گذاری های جایگزین با درآمد ثابت در برنامه مدیریت دارایی خود با تعدادی بسته سرمایه گذاری متصل می کنیم ، که به طور منظم روزانه تا 1.5٪ در هر طرحی که از bitfreezy خریداری می کنید ، به دست می آید.

ارائه ما را بارگیری کنید

برای کمک بیشتر

مشتریان ما

ما را به انجام بهترین کار ممکن هدایت می کند. ما مفتخریم که روابط پایدار با مشتری ها برقرار کنیم که با اعتماد به احترام و احترام ساخته شده است.

مشتریان ما شامل بسیاری از شرکتهای سرمایه گذاری برتر و تحسین برانگیز در جهان از بخش های مالی و همچنین تجار خرده فروشی و معرفی کارگزارانی هستند که با معرفی مشتری از شبکه خود ، مزایایی دریافت می کنند.

می بینی چقدر ساده است!

Bitfreezy کل فرایند را به گونه ای آسان و دوستانه طراحی کرده است که حتی یک مبتدی بدون تجربه می تواند در هیچ زمان و با حداقل تلاش سرمایه گذاری کند و سود کسب کند.

ثبت نام

خود را با Bitfreezy ثبت نام کنید

سرمایه گذاری

سرمایه خود را طبق برنامه انتخاب شده سرمایه گذاری کنید

آروم باش

از روز اول شروع به بدست آوردن سود خودکار کنید

برای یک بستر تولیدی بهتر آماده شوید

از نگرانی در مورد مشکلات سرمایه گذاری دست بردارید. روی سود خود تمرکز کنید. بگذارید ما سودهایی را کسب کنید که شما سزاوار آن هستید.